Wat wij doen in vogelvlucht...
Ter inspiratie, check onze aanpak om van brandjes blussen en pleisters plakken naar duurzaam oplossen te komen.
bekijk het filmpje
terug
Aanpak
Over ons
Hier staan wij voor
Onze mensen
Partnerships en netwerk
Klanten
Referenties
Expertise
Faciliteren
Trainingen
Chemie
Pharma
Food
Manufacturing
Infra
Energie
High-Tech
Telecom
IT Services
Overheid
Branche-onafhankelijk
Advies
Praktijkcases
Blogs en meer
Nieuwsbrief
Blogs
Whitepapers
Webinars en Events
Downloads
RCA-software
Stiften en post-its
Contact
zoek
Enter
Home
>
Aanmelden training
> Reliability & Maintenance Engineering
Aanmelden training
R&ME
Startdatum*
Naam
Functie
Bedrijf
Telefoon werk
E-mail*
De factuur kan CoThink zenden naar:
Bedrijf
T.a.v.
Postadres
Postcode + Woonplaats
Land
BTW nummer
Inkoopnummer
E-mail
Overnachting
Wil je graag dat wij een overnachting voor je reserveren?
Geef de gewenste data aan ons door bij `Opmerkingen' ook je dieetwensen!
Ja
Nee
Opmerkingen
Gegevens leidinggevende
Jouw leidinggevende speelt een belangrijke rol in het succes van deze training. Bijvoorbeeld bij het invullen voor randvoorwaarden die zorgen dat je je goed kunt voorbereiden, deelnemen en bij de uitvoer van opdrachten in de praktijk. Maar ook bij het afspreken en invullen van verwachtingen. We betrekken daarom graag je leidinggevende:
Naam
E-mail
Telefoon
Leermiddelen, zoals documentatie en een gratis abonnement op onze elektronische RATIO-templates, lunches, diners en verdere catering tijdens de training zijn inclusief. Overige verblijfskosten (eventueel 6 tussenovernachtingen met ontbijt) zijn voor eigen rekening.
De kosten voor de leergang zijn € 8.990, -. (€ 8.790,- voor NVDO-leden).
Toegang tot de training wordt verleend op basis van het vooraf betalen van de factuur of het opgeven van een referentienummer, zoals aangegeven in onze
Algemene voorwaarden
Sommige bedrijven nemen facturen alleen in behandeling onder vermelding van een referentienummer. Dit kan een ordernummer, kostenplaats, PO-nummer e.d. zijn. Dit hoeft niet voor u te gelden. Neem bij twijfel contact op met uw financiële afdeling.
Ik accepteer de
Algemene Voorwaarden
en geef ik toestemming dat CoThink de bovenstaande gegevens mag verwerken & opslaan voor eigen administratieve doeleinden. Dat betekent ook dat deze gegevens niet met derden worden gedeeld (zie CoThinks
privacy en data protectie beleid
)
Verzenden