Home > Over ons > Monique Halmans

Monique Halmans

Finance & Control

Als stille kracht van CoThink organiseer ik met een nuchtere kijk en een gezonde dosis droge humor de financiële administratie. Natuurlijk ben ik van de details, de controle en doe ik diverse extra checks. Zo werk ik mee aan de groei van CoThink, dat maakt mijn werk extra leuk.


Expertise: alle financiële en controlewerkzaamheden; rapportages, registratie & facturatie van de trainingsadministratie.

Achtergrond: financiële administraties doen voor diverse bedrijven in de dienstverlenende en commerciële sector.

Werkmotto: in een goed team moet niet iedereen in de spotlight willen staan, achter de schermen is veel interessants te ontdekken.

Vrije tijd: vul ik het liefst samen met mijn familie, huisdieren, de natuur (wandelen/tuinieren), lezen en muziek (luisteren). Kortom: genieten van de ‘basics’

Neem gerust contact met me op:

Connect met mij

LinkedIn
monique met

Onze mensen

Ron (nieuw)
Ron (nieuw)
Ron Vonk
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 72
Ron.Vonk@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Lastig probleem of Complexe besluitvorming? Bel mij...
Dees (nieuw)
Dees (nieuw)
Désirée Veldhuis
Facility-office assistant
+31 341 493 534
desiree.veldhuis@cothink.nl
Connect op LinkedIn 
ik regel de zaken met een zonnig humeur en een muzikale kwinkslag...
Jan willen (nieuw cropped)
Jan willen (nieuw cropped)
Jan Willem Vernhout
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 79
Jan.Willem.Vernhout@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Hoe moeilijker het probleem
hoe meer het mij motiveert
Dirk (nieuw)
Dirk (nieuw)
Dirk Vollenhoven
Senior Facilitator | Trainer
+31 6 55 19 49 36
Dirk.Vollenhoven@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
betere communicatie door helder denken
Martijn (nieuw)
Martijn (nieuw)
Martijn Maas
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 20 60 96 63
Martijn.Maas@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Ik help je om complexiteit simpel te maken..
Bart (nieuw)
Bart (nieuw)
Bart Smit
Senior Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 13 13 79 78
Bart.Smit@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
I love to teach you how to jump to the right conclusion !
Henriette (nieuw)
Teamwork makes ...... the Dream
Work
Alex (nieuw)
Alex (nieuw)
Alex Brouwer
Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 54 28 88 34
Alex.Brouwer@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
ik ben de grote broer van Sherlock Holmes...
Bert (nieuw)
Bert (nieuw)
Bert Visser
Associate Partner en senior Trainer/Consultant
+31 6 13 14 09 70
bert.visser@cothink.nl
Connect op LinkedIn 
het draait meestal om mens en techniek
Ilse (nieuw)
transfer van theorie naar jouw dagelijks werk...