Home > Over ons > Désirée Veldhuis

Désirée Veldhuis

Facility-office assistant

Als het zonnetje in huis en spin in het web, ondersteun ik alle wereldwijde trainingen van CoThink. Met oog voor details, plannen, regelen en alle faciliteiten en materialen verzorgen voor zowel deelnemers als onze facilitators, trainers en consultants. Dat maakt mijn werk zeer aantrekkelijk en afwisselend.
Daarnaast zorg ik voor een gastvrij en welkom gevoel binnen CoThink.


Expertise: Het verzorgen van alle faciliteiten en materialen voor de trainingen van CoThink.

Achtergrond: Expertise opgebouwd binnen dienstverlenende en administratieve organisaties.

Mijn Quote: Van reizen en het ontmoeten van verschillende culturen krijg je nieuwe inzichten om anders naar de wereld te kijken.

Vrije tijd: reizen zingen, fotografie, dineren met familie en goede vrienden.

Neem gerust contact met me op:
Dees met

Onze mensen

Ron (nieuw)
Ron (nieuw)
Ron Vonk
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 72
Ron.Vonk@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Lastig probleem of Complexe besluitvorming? Bel mij...
Jan willen (nieuw cropped)
Jan willen (nieuw cropped)
Jan Willem Vernhout
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 79
Jan.Willem.Vernhout@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Hoe moeilijker het probleem
hoe meer het mij motiveert
Dirk (nieuw)
Dirk (nieuw)
Dirk Vollenhoven
Senior Facilitator | Trainer
+31 6 55 19 49 36
Dirk.Vollenhoven@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
betere communicatie door helder denken
Monique (nieuw)
niets mis met check check dubbelcheck, count on me!
Martijn (nieuw)
Martijn (nieuw)
Martijn Maas
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 20 60 96 63
Martijn.Maas@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Ik help je om complexiteit simpel te maken..
Bart (nieuw)
Bart (nieuw)
Bart Smit
Senior Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 13 13 79 78
Bart.Smit@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
I love to teach you how to jump to the right conclusion !
Henriette (nieuw)
Teamwork makes ...... the Dream
Work
Alex (nieuw)
Alex (nieuw)
Alex Brouwer
Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 54 28 88 34
Alex.Brouwer@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
ik ben de grote broer van Sherlock Holmes...
Bert (nieuw)
Bert (nieuw)
Bert Visser
Associate Partner en senior Trainer/Consultant
+31 6 13 14 09 70
bert.visser@cothink.nl
Connect op LinkedIn 
het draait meestal om mens en techniek
Ilse (nieuw)
transfer van theorie naar jouw dagelijks werk...