Home > Over ons > Ilse Goedhart

Ilse Goedhart

E-learning developer

Als E-learning developer en innovator van leren heb ik een passie voor mensen en leren. Ik focus mij op de leermethode die online en social trainingsmethodes combineert en integreert met traditionele klassikale activiteiten. Deze leervorm die ook wel hybrid of blended learning wordt genoemd, is dus een methode om een training te creëren met een mix van verschillende leervormen. Transfer van training is mijn stokpaardje.


Expertise: het ontwerpen en bouwen van e-learning modules die een stevige basis leveren voor de klassikale trainingen. Deelnemers en de organisaties waar zij werken ondersteunen bij het toepassen van de in de training geleerde kennis en vaardigheden.

Achtergrond: meester in de rechten. Huidige studie; Master of education for professional learning and development. 

Werkmotto: leren, iedereen kan het! Doen en Doe het samen!

Vrije tijd: naast gezin, werk, opleiding en sport, op dit moment weinig.

Neem gerust contact met me op:

Connect met mij

LinkedIn
Ilse met

Onze mensen

Ron (nieuw)
Ron (nieuw)
Ron Vonk
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 72
Ron.Vonk@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Lastig probleem of Complexe besluitvorming? Bel mij...
Dees (nieuw)
Dees (nieuw)
Désirée Veldhuis
Facility-office assistant
+31 341 493 534
desiree.veldhuis@cothink.nl
Connect op LinkedIn 
ik regel de zaken met een zonnig humeur en een muzikale kwinkslag...
Jan willen (nieuw cropped)
Jan willen (nieuw cropped)
Jan Willem Vernhout
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 79
Jan.Willem.Vernhout@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Hoe moeilijker het probleem
hoe meer het mij motiveert
Dirk (nieuw)
Dirk (nieuw)
Dirk Vollenhoven
Senior Facilitator | Trainer
+31 6 55 19 49 36
Dirk.Vollenhoven@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
betere communicatie door helder denken
Monique (nieuw)
niets mis met check check dubbelcheck, count on me!
Martijn (nieuw)
Martijn (nieuw)
Martijn Maas
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 20 60 96 63
Martijn.Maas@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
Ik help je om complexiteit simpel te maken..
Bart (nieuw)
Bart (nieuw)
Bart Smit
Senior Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 13 13 79 78
Bart.Smit@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
I love to teach you how to jump to the right conclusion !
Henriette (nieuw)
Teamwork makes ...... the Dream
Work
Alex (nieuw)
Alex (nieuw)
Alex Brouwer
Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 54 28 88 34
Alex.Brouwer@CoThink.nl
Connect op LinkedIn 
ik ben de grote broer van Sherlock Holmes...
Bert (nieuw)
Bert (nieuw)
Bert Visser
Associate Partner en senior Trainer/Consultant
+31 6 13 14 09 70
bert.visser@cothink.nl
Connect op LinkedIn 
het draait meestal om mens en techniek